PARTIZAN NAPRAVIO NEZABELEŽENI PREOKRET: Crno-beli se vratili sa -15 i razneli Armani u paklu Arene! (VIDEO)

Košarka

Košarkaši Partizana savladali su Milano u utakmici 13. kola Evrolige rezultatom 82:69

Partizan je napravio do sada neviđeni preokret!

Gosti su većinom prvih 20 minuta bili u blagom vođstvu.

Partizan je uspeo da povede trojkom Pantera 29:27, ali su ponovo nastupili žuti minuti i gosti su se odvojili na +9.

Partizan je uspeo da smanji prednost i na odmor otišao sa -5 39:44.

U trećoj četvrtini Milano je igrao mnogo bolje i došao do čak +15 45:60

A onda neverovatan povratak Partizana i serija 16:2 do kraja ove deonice.

U četvrtoj četvrtini postojao je samo jedan tim.

Partizan je prosto razneo goste iz Milana koji su za 10 minuta postigli samo 4 minuta a crno-beli serijom 31:4 potpuno okrenuli maltene izgubljen meč.

Do kraja meča pitanje pobednika se više nije postavljalo.

Najefikasniji kod Partizana bili su Kevin Panter sa 19, Bruno Kaboklo sa 16, Zek Ledej sa 15 i Džejms Naneli sa 10 poena.

Kod Milana bolji od ostalih bili su Ševon Šilds sa 19 i Maodo Lo sa 12 poena.

Partizan je sedmi na tabeli sa sedam pobeda i šest poraza, a Milano je na 16. poziciji sa četiri pobede i devet poraza.

Košarkaši Partizana će u narednom kolu gostovati Žalgirisu u Kaunasu, dok će Milano u goste Barseloni.