U beogradskom gradskom prevozu, u autobusu 31, danas se desila jeziva scena kada je jedan muškarac lupao, vikao i veličao dečaka-ubicu Kostu K. (13) koji je počinio masakr u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar".
On je glasno pevao, vikao, a posle zabrinutih pogleda putnika, počeo da je im se unosi u lice i da viče i na njih.
Onda je lupao u rukohvate i vikao "Hajmo, Beograd".
Nakon toga je izvadio svoj mobilni telefon i puštao je snimka u kojima se veliča dečak koji je ubio devet osoba u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar".