NEVENA 30. U SPUSTU: Srpska skijašica u četvrtak ponovo na stazi u Pekingu

Ostali sportovi

Srpska skijašica Nevena Ignjatović zauzela je 30. mesto u trci spusta na Zimskim olimpijskim igrama u Pekingu.

Ignjatović je ostvarila vreme 1:40,73 minuta, što je bilo dovoljno za pretposlednju poziciju u plasmanu, dok je za pobednicom zaostala 8,86 sekundi.

Srpska takmičarka poslednji nastup na Igrama u Pekingu imaće u alpskoj kombinaciji, koja je na programu u četvrtak.

Aktuelna svetska prvakinja Korin Zuter je do zlatne medalje došla vremenom 1:31,87, a druga je kroz cilj prošla zlatna iz Pjongčanga i vodeća spustašica u Svetskom kupu Italijanka Sofija Godja, koja je zaostala 0,16 sekundi.

Njena sunarodnjakinja Nadja Delago osvojila je bronzanu medalju, zaostavši za pobednicom 0,57 sekundi, a vodeća u Svetskom kupu Amerikanka Mikaela Šifrin je zauzela 18. mesto (2,49).

BONUS VIDEO: Ovo su stvarni rejtinzi političkih stranaka