SPEKTAKULARNO! LUDNICA U MANČESTERU: Siti pobedio, ali Benzema OVIM POTEZOM zapalio Evropu! Kako je samo bezobrazan (VIDEO)

Fudbal

Polufinale, prva utakmica, a rezultat 4:3. "Prštalo" je na sve strane na "Etihad" stadionu gde je Mančester siti pobedio Real Madrid u najluđoj utakmici Lige šampiona ove sezone.

Već posle 12 minuta igre, građani su imali dva gola prednosti, Karim Benzema je u 33. minutu smanjio na 2:1, ali je Fil Foden na startu drugog dela pogodio za 3:1.

Samo dva minuta kasnije, Vinisijus Žunior je opet prepolovio zaostatak Reala, a delovalo je da će Siti ipak imati ozbiljniju prednost pred revanš, kada je Bernardo Silva postigao gol u 74. minutu.

Međutim, onda se dogodio detalj koji je "zapalio" Evropu, a delo je Benzeme.

Iako je na utakmici protiv osasune odigranoj šest dana ranije promašio dva penala u nekoliko minuta, Francuz je preuzeo odgovornost na sebe, a šut sa bele tačke je izveo na maestralan način.

Apsolutno niko nije mogao da očekuje da će u tako važnom momenu, u 82. minutu utakmice, Benzema šutnuti popularnu "Panenku", prenosi Kurir.

Ederson se bacio u levu stranu, a lopta koju je napadač "bocnuo" ušla je u gol po sredini, malo ispod prečke.

Revanš je zakazan za sledeću sredu, a očekuje se da dva kluba prirede novi spektakl.