SPEKTAKL U POLUFINALU LIGE ŠAMPIONA: Mančester siti na Real Madrid, italijanski derbi Milan-Inter

Podeljene su i poslednje dve ulaznice za polufinale Lige šampiona. U najbolje četiri ekipe elitnog takmičenja mesto su zauzeli Inter i Mančester siti.

Engleski velikan je remizirao protiv Bajerna 1:1, ali rezultat u prvom susretu je bio (3:3), dok je Inter takođe odigrao nerešeno protiv Benfike - 3:3, ali u prvom meču italijanski gigant je slavio rezultatom 2:0! Bajern je pokušao svim silama da priredi ogromno iznenađenje, i stigne velikih 3:0 iz prvog susreta, ali to je samo ostala nemoguća misija, pa je epizoda minhenskog kluba u elitnom takmičenju večeras završena.

Haland je u 38. minutu imao priliku da dovede svoj tim u vođstvo, ali je promašio penal. Međutim, igrao se 58. minut kada se norveški as iskupio za promašaj sa bele tačke, pa je ovog puta zatresao mrežu Bajerna i rešio sve dileme oko toga koji klub ide dalje.

Kimih je u 83. minutu pogodio sa bele tačke, ali bilo je kasno, pa su nade minheskog giganta ugašene!

U drugoj utakmici, viđen je vrlo interesantan susret, na kom su se mreže velikana tresle čak četiri puta.

Inter je poveo u 14. minutu preko Barele, da bi Arusnes u 34. minutu poravnao rezultat.

Za 2:1 pogodio je Martinez u 65. minutu, a prednost je ponovo povisio Korea 13. minuta kasnije.

Antonio Silva je u 86. minutu pogodio za 3:2, ali za veće iznenađenje nije bilo vremena! Musa je u petom minutu nadoknade postavio krajnji rezultat, ali u četiri najbolje ekipe elitnog takmičenja ide Inter!

Mančester siti će u polufinalu Lige šampiona igrati protiv Real Madrida, dok će Inter odmeriti snage sa Milanom!