JEZIVA SCENA Štoper Barselone pao, Nou Kamp zanemeo (VIDEO)

Barselona je pobedila Seltu rezultatom 3:1 u 36. kolu Primere ali je meč na Nou Kampu obeležila horor scena u 59. minutu.

Fudbaler Barselone Arauho srušio se iznenada na teren u 59. minutu utakmice. Prethodno, sudario se sa saigračem Gavijem, a fudbaler Barselone je potrčao nekoliko koraka i onda se iznenada srušio na teren.

Hitna pomoć je odmah reagovala i ušla na teren, fudbaleru je ukazana pomoć, i još uvek nije poznato stanje fudbalera.

Sve je podsetilo na dramatičnu situaciju od prošle sezone kada je Serhio Aguero pao zbog problema sa srcem i kasnije završio karijeru.

Strelci za Barselonu bili su Depaj i Obamejang dva puta. Počasni gol za goste postigao je Aspas.

Barselona je ovom pobedom došla do 72 boda i obezbedila je drugo mesto na kraju šampionata iza neprikosnovenog Reala.