Glas Javnosti

POD HITNO DA MENJA ZANAT, OVOM LOPOVU SE SMEJE CEO BEOGRAD! Pošao u krađu, a umalo da završi u hitnoj... (VIDEO)

Zanimljivosti
Autor: Glas Javnosti

Nesvakidašnji kadar zabeležen je nadzornim kamerama jednog beogradskog fast fuda. Zahvaljujući ovom snimku, identitet ovog lopova će vrlo brzo biti otkriven, a pritom se i pošteno izblamirao.

Fast fud u kom je izveden pokušaj krađe nalazi se na Bežanijskoj kosi.

Lopov je naime upao u lokal tokom noći, a prvo što je uradio jeste pokušaj da onesposobi nadzorne kamere.

Na snimku iz lokala vidi se ovaj čovek kako se u pokušaju da ’sredi’ kameru popeo na stočić u uglu. Počeo je da maše rukama ne bi li je dohvatio i oborio, a potom je karma odradila svoje.

Lopovu u pokušaju izmaklo je tlo pod nogama pa je i sam završio na podu radnje.

Prema onome što se vidi na kraju snimka, čini se da je posle ovog neslavnog pada lopov naučio lekciju i ipak odustao od krađe i uništavanja inventara u ovom fast fudu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR