Glas Javnosti

ŠOKANTNO! Otkriveno ko je još umešan u prevaru Anitinu, Matora van sebe!

Rijaliti šou
Autor: Glas javnosti

Bivša zadrugarka Jelena Batos odlučila je da iznese i svoje saznanje o celoj situaciji između Jovane Tomić Matore i Anite Stanojlović.

Jelena je izbacila prepiske sa Spasojevićkom, te je aludirala kako je ona smislila ovu aferu i pre Matorinog ulaska u rijaliti.

- Pošto sam dobila dosta pitanja vezano za Anu Spasojević, zašto sam je spominjala u storiju juče, pa da objasnim. Devojka kaže da je čekala da Matea dođe u Jagodinu da bi sve svojim očima videla i uporedila, jer nije verovala u to, a ovamo Matea priča da ju je Ana kontaktirala odmah naveče i rekla: ,,Daj mi sve, sutra ću izneti tvoje ime". Ana je znala već da se radi o Matei i Matea je znala da će ova izneti ime, dala joj je odobrenje, a sada priča: ,,Nisam ja ništa objavila, nego drugi". Ma znate šta, evo vama naše prepiske pa lepo pročitajte - napisala je Jelena i dodala:

- Opet kažem, ako sam ja znala za ovo još u julu, znali su i drugi, ali su ti drugi brižni čekali momenat da bi zaradili pare na ovome, tj. bili u centru pažnje i podigli gledanost na TikToku kada počne Elita, pa čak i da dobiju poziv da uđu.

Inače, šuška se da Matea Car, švalerka sa kojom je Anita Stanojlović prevarila svoju suprugu Jovanu Tomić Matoru, uskoro ulazi u "Elitu".

Glas javnosti/A01S

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR