Asmin je jedan od 50 takmičara nove sezone popularnog rijalitija, a uskoro se očekuje i dolazak bivše, ali i sadašnje partnerke Stanije Dobrojević.
Durdžić je i ranije dobijao pozive za ovaj šou, ali je uvek odbijao iako se toliko oglašavao u medijima i gostovao u emisijama da se činilo da je već postao učesnik rijalitija.
Izgleda da je i on imao svoje uslove za ulazak u rijaliti, a produkciji je izgleda toliko stali da on postane deo rijalitija da su odlučili da mu izađu u susret.
Naime, on je jednom prilikom odgovorio na pitanje zašto ne ulazi, kao i za koju svotu novca bi se pojavio u rijalitiju.
– Zapravo, ušao bih za pola miliona evra – rekao je Durdžić jednom prilikom, a sada gledaoci ovog popularnog rijalitija polemišu da li je Asmin zaista dobio ovaj honorar.
Ukoliko se to ispostavi kao tačno, Durdžić bi bio jedan od najplaćenijih, ako ne i najplaćeniji učesnik rijalitija u Srbiji.
Glas javnosti /S09S