Glas Javnosti

Potresno svedočenje Didijeve bivše na sudu: "Tukao me i gazio bez ikakvog razloga"

Pop kultura
Autor: Glas javnosti

Kesi Ventura se na suđenju pojavila sa stomakom u poodmakloj trudnoći

Kasandra Kesi Ventura, bivša devojka muzičkog mogula Šona Didija Kombsa, juče je svedočila na suđenju reperu koje je počelo u ponedeljak. Ventura je u sudnici otkrila neke od detalja navodnog zlostavljanja koje je pretrpela od strane Didija.


"Udarao bi me po glavi, obarao na pod, vukao, tukao, gazio mi glavu dok sam ležala na podu..."

Takođe je naglasila da ju je reper tukao zbog bilo kakvih svađa, čak i onih "nebitnih".

Tukao me zbog izraza lica...

"Ponekad sam imala osećaj da uopšte nije bilo do mene. Samo bih imala pogrešan izraz lica i sledeće što znam – on me udara", ispričala je.

Tokom svedočenja navela je da je, osim fizičkog nasilja, doživljavala i psihičko zlostavljanje, jer nikad nije znala "ko će Didi biti kad se probudi".



Podsetimo, Šon Kombs (Sean Combs), poznatiji kao Didi (Diddy), optužen je za trgovinu ljudima u svrhu seksualnog iskorišćavanja, reket, udruživanje radi vršenja krivičnih dela i transport radi podsticanja na prostituciju. Suđenje se održava na sudu u opštini Menhetn, u saveznoj državi Njujork, SAD. Predmet vodi sudija Arun Subramanian.

Didijeva majka i ćerke prisustvovale su suđenju

Na ročištu su u ponedeljak bile prisutne i njegova majka Dženis Kombs, bliznakinje D’Lila Star i Jessie James Combs, kao i ćerka Chance Combs. Dok je ulazio u sudnicu, Didi im je mahao i poslao poljubac, prenosi Sky News.

Glas javnosti /U01S 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR