Prema rečima Džajnt Friking Robot, radi se na tome da se snimi nastavka legendarnog božićnog filma, a Keri bi trebalo da ponovi kultnu ulogu Grinča.
,,Džim Keri se vraća u Univerzal Pikčrs zbog snimanja Grinča 2. On će još jednom igrati najpoznatiju zlonamernu kreaciju dr. Seusa“, piše Džajent Friking Robot.
Jim Carrey Reportedly Returning For The Grinch 2 https://t.co/oohvor8kF0 pic.twitter.com/3Jk2WQgcRO
— ScreenGeek (@RealScreenGeek) November 20, 2023
Keri još nije komentarisao glasine o ovom projektu, ali je ranije govorio da ne voli nastavke starih filmova. Jednom prilikom je za SinemaBlend rekao da misli da su nastavci uglavnom komercijalni i da većina njih samo imitira ono što je radio u prethodnom delu.
Glumac je prošle godine najavio da će se povući jer smatra da je "dovoljno uradio".
„Ako anđeli donesu neku vrstu scenarija napisanog zlatnim mastilom koji mi govori da će ljudima biti veoma važno da ga vide, mogao bih da nastavim, ali pravim pauzu“, rekao je glumac.
Glas javnosti/I01H