Majka najmlađeg sina Mika Džegera i njegova dugogodišnja devojka Melani Hemrik podelila je snimak dečakove povrede leve noge, dok je hodao uz pomoć štaka i fotografiju. Uprkos tome što su Melani i Mik zajedno više od decenije, ona retko objavljuje slike iz svog privatnog života.
Osećajući se emotivno zbog povrede svog sina, uz bolničku sliku, Melani je napisala:
"Nema veće istine od toga da kada se oni povrede. to i tebe boli". Ipak, ubrzo će se vratiti fudbalu.
????????????……..
— Route 66 (@Route6601174054) February 21, 2025
Mick Jaggers son Deveraux, 8, is rushed to hospital after an accident while playing football as the rockers girlfriend Melanie Hamrick admits when they hurt, you hurt | Daily Mail Online https://t.co/2TxuqMzbvw
Govoreći jednom prilikom o očinstvu,Mik Džeger, koji ima osmoro dece s pet različitih žena, za "The Guardian" je poručio da za sebe smatra da je dobar otac i da sva deca imaju sopstvene osobnosti koje mogu da se oblikuju do određene mere, ali da vidi šta im se sviđa ili ne sviđa.
U galeriji pogledajte fotografije Mika Džegera i Melani Hemrik:
Mik i Melani prvi put su se sreli u februaru 2014. na koncertu Rolling Stonesa u Tokiju. Melani je u to vreme bila plesačica Američkog baletskog pozorišta, a ona i njene kolege plesači pozvani su iza bine da se upoznaju s bendom. Ljubavnu priču započeli su u junu 2014, kada je Mik pozvao Melani da mu se pridruži na gostovanju rok benda u Cirihu.
Glas Javnosti/ K04S