Glas Javnosti

Šta radi Brenin sin dok ona peva u punoj areni? Ovo će vas iznenaditi

Estrada
Autor: Glas javnosti

Lepa Brena je 6. i 7. decembra održala dva od pet koncerata koje je zakazala u Areni Zagreb, u čiju organizaciju je uključen i njen sin Viktor.

Naime, Viktor je počeo da radi sa majkom, odnosno jedan je od glavnih članova u produkcijskom timu.
Viktor se brine da svaki koncert tokom čitave turneje prođe besprekorno, makar produkcijski, pa je tako i u zagrebu na visini zadatka.
On je pokazao šta i kako je tokom prethodne dve večeri, 6. i 7. decembra radio, a imao je i posebnu majicu:

- Mile voli disko, disko - pisalo je na majici koju je nosio.


Foto: Instagram

Živojinović je imao i posebnu pomoć i podršku od svoje devojke, voditeljke Sofije, koja je takođe nosila posebnu majicu i nije se odvajala od Viktora.

Inače, Viktor je odnedavno postao deo Breninog tima, te sada radi u produckijskom tim. Nedavno je nakon jednog od koncerata Viktor je izjavio:

- Ona je Brena i ja sam njen saradnik. A kada nesto nije kako treba mene kritikuje isto kao i druge. Što je i recept za uspeh - dodao je Viktor.


Glas javnosti/T02S

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR