Pevačica priznaje da ipak nije rođena sa svim atributima koje danas šeta, a jednom prilikom je otkrila čega bi se na svom telu odrekla da mora.
– Pre bih da imam ravne grudi, nego ravnu zadnjicu-rekla jedom prilikom za domaće medije.
Pevačica je tom prilikom namsejala sve prisutne izjavom da zna kako je biti bez grudi.
– Već sam bila poptuno ravna tako da je to bolje. To može da se popravi, tačnije lakše je to popraviti nego zadnjicu- izjavila je ona aludirajući na to da je stavila implante u grudi.
Afrika je otvoreno govorila i o svojim estetskim intervencijama.
– O tome svi pričaju, ali da jesam, očigledno se vidi. Ovo je već treći put kako sam uvećala grudi, nije mogla ta veličina da se stavi odmah na početku i jednostavno imala sam želju da to bude veće. Mislim da ne preterujem i da je sve to srazmerno. Telo se menja s godinama, sad sam krupnija i drugačija nego pre deset godina. Tada su te manje grudi išle uz moju figuru, a sada idu ove malo veće i to je to, više od ovoga neću– rekla je Sandra nedavno.
Glas javnosti /G03S