Njemu će se u ovom klubu pridružiti i Stefan Janković koji je u Tursku došao iz Partizana, dok je Štimac stigao nakon epizode u kineskom Ćingdau.
? Vladimir Stimac, Bahçeşehir Koleji'nde!
— Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü (@BKBasketbol) February 2, 2021
?? Ülkemizde daha önce birçok farklı takımın başarısı için ter döken tecrübeli pivot, artık kırmızı - lacivertli formayı giyecek!
??♂️ Welcome to the Bahçeşehir family, @stimac15 !
? https://t.co/6C4T8t95cF
❤? #FlyHighTogether pic.twitter.com/eq43zdLIFx
Štimcu će Bahčešehir biti 17. klub u karijeri, dok je Janković posle koledža na Havajima u Evropi igrao za Crvenu zvezdu, Partizan i AEK iz Atine.
✅ Yeni transferimiz Vladimir Stimac, sponsorumuz BAU Tıp Göztepe MedicalPark Hastanesinde düzenlenen sağlık kontrolünden geçti.
— Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü (@BKBasketbol) February 2, 2021
?❤ #FlyHighTogether pic.twitter.com/FtvMhIt0Iz
Podsetimo, Štimac je u Turskoj stekao mnogo iskustva. Bio je u Eskišehiru, Banvitu, Turk Telekomu, Bešiktašu, Anadolu Efesu i Fenerbahčeu, a sada prelazi u Bahčešehir.
(Glas javnosti)