Glas Javnosti

TRAGEDIJA U KOLUMBIJI: Pao avion, poginuli roditelji i dadilja, BEBA PREŽIVELA u majčinom zagrljaju (VIDEO)

Svet
Autor: Glas javnosti

U tragičnom padu aviona u Kolumbiji troje ljudi je poginulo a pukom srećom jedini preživeli je beba Martin kog je mama zaštitila svojim telom i tako je i nađen, u stabilnom stanju.

Beba iz Kolumbije čudom je preživela pad privatnog aviona u četvrtak popodne nakon što ju je mama držala u rukama i zaštitila svojim telom tokom nesreće. U padu aviona poginula su oba roditelja, ali je mama heroj sačuvala bebin život dok je avion padao sa neba.

Majerli Dijaz Rohas i njen suprug Fabio Grandas poginuli su u padu aviona nekoliko sati nakon što su napustili Santa Martu i krenuli za Gajmaral. Međutim, njihov sin Martin čudom je preživeo pad i spasioci su ga pronašli u olupini.

Spasioci su na licu mesta pronašli mamu koja je i dalje u rukama držala svog sina i svojim telom ga zaštitila tokom pada, preneli su lokalni mediji. Kako prenose mediji, beba je u stabilnom stanju i preneta je u bolnicu. U nesreći je poginula i Martinova dadilja, Nuris Maza, a još uvek nije poznat uzrok tragedije.

Vlasti su potvrdile da istražuju šta je krenulo po zlu tokom leta. Prema prvim podacima, avion je imao sva potrebna dokumenta za letenje.

(Glas javnosti/Telegraf)

(Glas javnosti/Telegraf)

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR