Glas Javnosti

NEVIĐENA BOMBA Zlatan Ibrahimović postaje trener velikana?

Fudbal
Autor: Glas javnosti

Ponuda koju će teško moći da odbije

Proslavljeni švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović mogao bi samo nekoliko meseci nakon okončanja igračke karijere da postane trener i preuzme Milan.


Ibrahimović je letos upravo u Milanu okončao igračku karijeru, a sada bi mogao da se oproba u ulozi trenera "rosonera", pošto je pozicija Stefana Piolija ugrožena naročito nakon poraza u Bergamu od Atalante.

Piolijev status na klupi "rosonera" pod lupom je poslednjih dana i mediji u Italiji navode da bi duel protiv Njukasla u Ligi šampiona mogao biti poslednji za iskusnog stručnjaka koji je Milanu doneo titulu nakon 11 godina čekanja.

U slučaju novog neuspeha i ne izborenog evropskog proljeća, Pioli bi mogao da dobije otkaz. 


Ali, "Republika" je u nedelju kasno uveče uzdrmala Italiju objavom ko bi mogao naslijediti Piolija. Reč je o tandemu dvojice legendarnih fudbaleran Milana.

Kako još uvek nema licencu, Ibrahimović ne bi sam mogao da vodi "rosonere".

Stoga, vodio bi ga zajedno s Ignacijom Abateom, nekada dugogodišnjim kapitenom Milana koji danas trenira juniore ovog kluba gde radi sjajan posao.

Abate i Ibrahimović dugo se poznaju i imali su odličan odnos dok su od 2010. godine igrali zajedno u Milanu.

Glas javnosti/ A03S 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR