MAGIJA NA PARKETU Fenomenalni Teodosić ima oči i na leđima (VIDEO)

Sport

Srpski plejmejker Miloš Teodosić nastavlja da dominira asistencijama u Evroligi.

U meču Virtusa i Žalgrisa, u kojem je Teodosićev tim pretrpio poraz rezultatom 87:77, srpski košarkaš je briljirao sa upisanim 21 poenom i 12 asistencija.

Navikli smo da se o njegovim partijama priča, pogotovu o nesebičnom deljenju lopti i upisivanju asistencija, pa je tako i sinoć privukao pažnju na sebe neverovatnim dodavanjem.

Naime, u drugoj četvrtini utakmice Teodosić je bio okrenut leđima ka košu. Čuvao ga je niži Lekavičijus, pa je došlo i do udvajanja. Maestralni Teo, videvši da se centar Virtusa, Muhamad Žaite, ubacio u reket, proigrao ga je dodavanjem iza leđa, pravo ispod koša.

Naravno, to nije bilo sve. I na početku drugog poluvremena, Teodosić je takođe zablistao u svom poznatom stilu.