Jojić se vratio, ali to nije pomoglo Partizanu: Još jedan remi crno-belih na pripremama u Turskoj

Sport

Partizan je odigrao i treći meč na pripremama u Turskoj. U kombinovanom sastavu crno-beli su remizirali protiv Mladosti iz Lučana rezultatom 2:2.

Trener Partizana Gordan Petrić odlučio je da na ovoj utakmici da šansu mlađim igračima, kako bi video na koga može da računa u nastavku sezone i isprobao nove taktike.

Beograđani su došli do vođstva u 20. minutu preko Mihajla Ilića koji je postigao gol nakon kornera koji je izveo Danilo Pantić. Mladost je uzvratila samo dva minuta kasnije a strelac je bio Nikola Jojić sa bele tačke nakon velike greške Partizanove odbrane. Nije bilo više golova u prvom poluvremenu.

U nastavku je zaigrao Miloš Jojić, što nagoveštava njegov povratak u klub iz Humske.

U 72. minutu pomalo iznenađujuće, Mladost dolazi do prednosti. Bila je to lepo organizovana kontra sa leve strane koja se završila perfektnim centaršutem i udarcem sa oko 11 metara.

Tri minuta kasnije Partizan izjednačava, a Jevremović je bio strelac i tada je ujedno postavljen i konačan rezultat.

Partizan je pre remija sa Mladosti odigrao i 1:1 sa rumunskom Univerzitateom, a uspo je da savlada Ahmat iz Rusije sa 3:1.