Srbi briljiraju u Al Hilalu (VIDEO)

Fudbal

Al Hilal gostovao je Al Ahudu u okviru Premijer lige Saudijske Arabije, a kod drugog gola gostiju videli smo saradnju dvojice srpskih igrača. Aleksandar Mitrović asistirao je Sergeju Milinković-Saviću koji je bio precizan i povećao je prednost svog tima. Potom je i Mitrović dao gol za 3:0.

U 71. minutu došlo je do saradnje dvojice srpskih reprezentativaca i samim tim je Al Hilal gotovo obezbedio nova tri boda.
Mitrović mu je lepo ostavio loptu.

Mitrović je i sam bio blizu gola početkom drugog poluvremena, ali mu je pogodak poništen.
Ruben Neves je poslao odličan centaršut u šestnaesterac u 47. minutu, a Aleksandar Mitrović je ispratio loptu i izbliza uputio udarac glavom koji je prošao pored leve stative i završio u mreži.

Bio je to sjajan gol Mitrovića, baš u njegovom stilu, ali je isti poništen zbog ofsajda posle gledanja VAR-a.
Dugo je trajala neizvesnost, sudije su većale i na kraju odlučile da ipak ponište gol koji je postigao srpski napadač.

Ono što je Mitrović propustio početkom drugog poluvremena, uradio je krajem utakmice kada je pogodio u 83. minutu i tako začinio svoj dobar nastup golom sa ivice šesnaesterca.