Potpredsednik Vlade Republike Srbije Aleksandar Vulin oglasio se povodom novih pretnji predsedniku Srbije i njegovoj porodici.
- Jezive pretnje porodici i predsedniku Aleksandru Vučiću ne smeju proći bez odgovora države. Ludak koji ovaj put preti treba da bude lečen ali u zatvorskoj bolnici.
Još su opasniji oni koji kriju identitet dok na mrežama svojom mržnjom zagađuju svet u kome živimo, zato ne znam šta čekamo i zašto se ne donese zakon o ukidanju anonimnosti na mrežama i uvođenju posebne lične karte za pristup internetu.
Ne znam ni šta čekamo sa donošenjem zakona o stranim agentima ili zakona o upotrebi pametnih kamera. Ako još dugo budemo čekali dočekaćemo da se pretnje bolesnika, ali pretnje iza kojih stoje službe i tajkuni, pretvore u dela, a tada će biti kasno - poručio je Vulin.
Glas javnosti/D03S