Glas Javnosti

VUČIĆ SE NEOČEKIVANO OGLASIO VIDEO SNIMKOM: Pogledajte o ČEMU SE RADI! (VIDEO)

Politika
Autor: Glas javnosti

Poštovani građani, bilo je mnogo toga što nas je u prethodnim nedeljama delilo i razdvajalo...

Predsednik Srbije Aleksadar Vučić obratio se građanima video-porukom na svom Instagram profilu, u kojoj je na dijalog pozvao „sve odgovorne“ u našem društvu.

„Poštovani građani, bilo je mnogo toga što nas je u prethodnim nedeljama delilo i razdvajalo. Vreme je da se ujedinimo i zajedno rešavamo probleme. Zato pozivam još jednom na razgovor sve one odgovorne u našem društvu koji dijalogom mogu da pruže šansu stabilnosti i daljem napretku naše zemlje“, kazao je Vučić.

Dodao je da sledeće nedelje imaju mnogo obaveza, i razgovra sa svim evropskim liderima.

„Hoću da se zahvalim ljudima na ogromnoj podršci, i na tome što razumeju koliko se borimo za našu Srbiju. Za one uplašene, koji se pitaju hoćemo li odustati i popustiti pod pritiscima, moj odgovor je – nema predaje, i nikada predaja nije dolazila u obzir“, zaključio je predsedik.


Glas javnosti

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI
KOMENTAR