Glas Javnosti

Opozicija se nije snašla u vreme pandemije

Politika
Autor: Glas javnosti

Predsednik Pokreta slobodnih gradjana (PSG) Sergej Trifunović ocenio je da se opozicija u Srbiji nije snašla u vreme pandemije korona virusa.

- To je moje lično mišljenje i može da se ljuti na mene ko hoće. Ja se prvi nisam snašao do kraja, priznajem. Sve je ovo novo za nas, i u redovnim okolnostima opozicija ima malu vidljivost i strašno se borimo da bi građani koliko-toliko čuli naše poruke i ideje. Ulica je bila odlično mesto za to jer nemamo medije - naveo je Trifunović za NIN.

Ocenio je da su "u trenutku kada smo se svi zatvorili u kuće, prvo mesto u svakom normalnom informativnom programu zauzimale najpre informacije o virusu, stanju obolelih i preporuke struke" a da je "ono malo preostalog vremena služilo da vidimo šta vlast radi po pitanju virusa".

Vučić u ponedeljak sa predstavnicima političkih stranaka o održavanju izbora

- Posao svih nas bio je da budemo glas razuma u vreme bezumlja, da pružimo ljudima nadu u političku normalnost i da im pokažemo kako bi ova kriza izgledala da je vode neki ljudi koji se osećaju kao državni činovnici, oslobođeni ličnih egotripova, umišljene veličine i fabrikovanja uloge u istoriji koju sramote samim svojim postojanjem - naveo je Trifunović.

 

 

 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR