Glas Javnosti

"Hvala svima, pobedićemo": Savo Manojlović se oglasio posle hapšenja i brutalne policijske torture (VIDEO)

Politika
Autor: Glas javnosti

Lider Pokreta Kreni Promeni Savo Manojhlović oglasio se večeras nakon puštanja iz UKC Srbija, rekavši da je dobro i zahvalio se svima na podršći

– Hvala svima ljudi! Dobro sam. Imam više podliva, masnica, rane od lisica i bol zbog nagnječenja rebra zbog čega se malo teže krećem. Pozivam sve građane da se bez obzira za koga glasaju bore za svaku ulicu, park, most, grad i Srbiju. Ovo je borba između korumpiranih političara na vlasti koji vole novac i naroda koji voli svoji zemlju. Pobediće oni čija je ljubav veća. Pobedićemo mi. Do pobede!, poručio je Savo Manojlović na Fejsbuku.



Podsetimo, lider Pokreta Kreni Promeni Savo Manojhlović i gradski odbornik tog pokreta Aleksandar Jovanović uhapšeni su danas tokom protesta na Starom savskom mostu u Beogradu, gde grupa aktivista pokušava da spreči uklanjanje tramvajskih šina sa kolovoza, u višemesečnim protestima protiv zatvaranja mosta. Privedeni su u policijsku stanicu Novi Bograd, kod Merkatora.



Odatle je Manojlović prebačen u Urgentni centar.



Univerzitetski klinički centar Srbije (UKCS) saopštio je danas da je lider pokreta Kreni-promeni pušten nakon pregleda u Urgentnom centru te institucije, gde mu nisu utvrđene bilo kakve povrede nakon privođenja na Starom savskom mostu.

Glas javnosti/D01S


Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR