Glas Javnosti

Ovo je pomahnitali ubica iz Cetinja: Policija objavila fotografiju i upozorila da je naoružan i opasan

Okruženje
Autor: Glas javnosti

Uprava policije objavila je fotografiju Aca Martinovića, osumnjičenog da počinio krvavi pir na Cetinju

Više osoba, od kojih dvoje dece, ubijeno je u krvavom piru koji se danas u popodnevnim satima desio u kafani u centru Cetinja, kada je ubica, čiji identitet poznat policiji, lišio života četiri muškarca, ranio dvojicu i nakon toga pobegao sa lica mesta.

- Kao što smo prethodno obavestili javnost, danas je u poslepodnevnim satima u mestu Bajice u jednom ugostitieljskom objektu došlo do upotrebe vatrenog oružja, od strane, kako se sumnja, lica A.M., koji je tom prilikom lišio života najmanje četiri lica, među kojima i određene članove svoje porodice, nakon čega je naoružan napustio objekat i dao se u bekstvo - naveli su iz UP.

Policija apeluje na građane Cetinja da ostanu prisebni i da ostanu u svojim objektima stanovanja, dok su sve raspoložive jedinice policije na terenu i preduzimaju aktivnosti iz svoje nadležnosti u cilju stavljanja situacije pod kontrolu i procesuiranja izvršioca.

Glas javnosti/B06S

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR