Glas Javnosti

U Lapovu zbog tragedije u kojoj su poginule dve sestre, proglašen DAN ŽALOSTI

Hronika
Autor: Glas javnosti

Zbog tragedije koja se dogodila juče oko 17:30 časova na pružnom prelazu Lapovo, a u kojoj su poginule sestre Katarina (32) i Natalija (30) Živković, u opštini Lapovo sutra će biti dan žalosti. To je na svom Fejsbuk profilu objavio predsednik opštine Boban Miličić.

Rođene sestre, Katarina i Natalija nastradale su juče kada je na njih naleteo voz na neobeleženom pružnom prelazu kod Lapova.

Nesreća se dogodila na liniji Zemun - Niš i to na mračnoj deonici pruge koju meštani koriste svakodnevno kako ne bi morali da kruže i dođu do varoši.


Kako se sumnja, do nesreće je došlo navodno, kada su rođene sestre Živković krenule u Udruženje za pomoć osobama sa invaliditetom "Zora" Lapovo, kako bi se družile sa ostalim članovima.

Nažalost, kako se nezvanično saznaje, u povratku je jednoj od njih ispao novac i one su počele da ga traže na pruzi. U tom trenutku je naišao voz koga nesrećne žene nisu ni videle, ni čule.

Istraga će utvrditi sve detalju stravične nesreće u kojoj su život izgubile dve  osobe.

Glas javnosti/ A03S 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR