Glas Javnosti

SA VELJOM PAO I ŠEF OBEZBEĐENJA: Miksa spreman da 'PROPEVA' o vođama navijača?!

Hronika
Autor: Glas Javnosti

Kakose saznaje, među uhapšenima u današnjoj velikoj policijskoj akciji, pored Veljka Belivuka, našao se i Milovan Tadić (33) zvani Miksa, bivši šef obezbeđenja kluba "Tilt".

Tadić, kome se inače sudi jer je nasmrt pretukao Slobodana Vukića, bio je navodno spreman da policijskim organima oda određene detalje i važne informacije o vođama navijača, tačnije učesnika u krivičnim delima koji su jutros i danas uhapšeni, navodi Kurir.

Pored Milovana Tadića Mikse, pojavilo se još jedno poznato ime. Upitanju je Boris Karapadžić, osumnjičeni za demoliranje kafića ’Komitet’ u Beton hali.

Podsetimo, Velja Nevolja, uhapšen je rano jutros na Rudniku, u isto vreme uhapšeno je još 16 pripadnika njegove kriminalne grupe. Svi su "pali" dok su išli da spale automobile koje su koristili za kriminalne obračune. Oni se terete za najteža krivična dela - ubistva i otmice.

(Glas javnosti)

 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR