Glas Javnosti

Požar u Leskovcu: Vatrogasci spasili stariju osobu, jedna osoba povređena

Hronika
Autor: Glas javnosti

U požaru koji je noćas izbio u stambenom objektu u ulici Bore Cindre broj 14 u Leskovcu, spaseno je jedno starije lice, dok je druga osoba povređena pokušavajući da pomogne pre dolaska vatrogasaca.

Pripadnici VSJ Leskovac stigli su na lice mesta u 01:58 časova, gde su zatekli požar u razbuktaloj fazi. Tom prilikom ustanovljeno je da se jedno starije lice nalazi unutar objekta. Brzom intervencijom, vatrogasci-spasioci su evakuisali lice i predali ga ekipi Hitne pomoći.


Pre dolaska vatrogasaca, jedna osoba je samostalno pokušala da izvuče stariju osobu iz objekta i tom prilikom zadobila povrede, nakon čega je takođe predata medicinskoj ekipi.

U intervenciji je učestvovalo pet vatrogasaca-spasilaca sa dva vatrogasna vozila. Požar je lokalizovan u 02:12, a potpuno likvidiran u 03:30 časova.



Glas javnosti/ T02S

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR