Glas Javnosti


Miljani Kecmanović produžena mera zabrane komuniciranja sa sinom

Hronika
Autor: Glas javnosti

Viši sud u Beogradu produžio je Miljani Kecmanović, majci dečaka koji je 3. maja 2023. godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet vršnjaka i čuvara, meru zabrane prilaska i komunikacije sa sinom, koji se nalazi u zdravstvenoj ustanovi, potvrđeno je u tom sudu.

Mera zabrane prilaska, sastajanja i komuniciranja je Miljani Kecmanović određena kada je protiv nje i njenog supruga Vladimira Kecmanovića podignuta optužnica 2023. godine, a poslednji put je produžena 29. decembra.

Sudija ovu meru proverava na svaka tri meseca.

Kecmanovići su prvostepenom presudom bili osuđeni, i to Vladimir Kecmanović na kaznu zatvora od 14 i po godina, a Miljana Kecmanović na tri godine, ali je Apelacioni sud u Beogradu tu presudu ukinuo i naložio da se ponovi suđenje.

Početak novog suđenja zakazan je za 29. januar.

Vladimir Kecmanović je optužen za krivična dela zanemarivanje i zlostavljanje maloletnog lica i teško delo protiv opšte sigurnosti, a njegova supruga Miljana Kecmanović za krivično delo zanemarivanje i zlostavljanje maloletnog lica.

Glas javnosti /E02S 

Pratite nas na našoj Facebook , Instagram , Telegram , Tiktok , Jutjub stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR