- Potvrđena mu je kazna i on mora u zatvor - rekao je kratko advokat Marije Lukić, Borivoje Borović.
Podsetimo, Jutka se na jednom od prethodnih ročišta žalio da je on žrtva seksualnog uznemiravanja, a njegov advokat, Irena Đorđević, rekla je da očekuje da će Jeličiću biti ukinuta presuda.
Maltretiranje Marije Lukić je počelo u junu 2015. godine. Tokom tog perioda Milutin Jeličić je poslao 15.000 Vacap, Viber i sms poruka, koje je ona u jednom trenutku objavila.
Pretrpela je niz neprijatnosti, optužbi, pretnji i ogovaranja i isterala pravdu - Jutka je u julu prvostepeno osuđen na tri meseca zatvora za krivično delo nedozvoljene polne radnje nad saradnicom Marijom Lukić. Ta presuda, ipak, i dalje nije pravosnažna.
Nakon Marije, još šest žena je podnelo prijavu za seksualno uznemiravanje protiv bivšeg predsednika opštine Brus.
(Glas javnosti/Telegraf.rs)
1 sat