Glas Javnosti

Građani prijavili da se naoružan muškarac šeta ulicom u Beogradu

Hronika
Autor: Glas javnosti

Prema informacijama koje su se pojavile na društvenim mrežama, u Bulevaru kralja Aleksandra bile su prisutne jake policijske snage pod rotacijom, a pripadnici policije trčali su ulicom, noseći pancire

Veliki broj pripadnika policije tragao je za muškarcem u Bulevaru kralja aleksandra zbog prijave građana, koja je pristigla oko 13.20 sati, da se ulicom kreće čovek sa puškom u rukama.

Prema informacijama koje su se pojavile na društvenim mrežama, u Bulevaru kralja Aleksandra bile su prisutne jake policijske snage pod rotacijom, a pripadnici policije trčali su ulicom, noseći pancire.


Policija je pronašla starijeg muškarca, koji je kod sebe imao neispravnu pušku.

On je policajcima rekao da je krenuo u Policijsku stanicu Zvezdara, kako bi pitao šta da radi s oružjem, odnosno kako bi ga predao.


Glas javnosti/T02S

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR