U objavi od 17 časova RHMZ navodi da se ponegde na severu očekuje slaba kiša ili slab sneg, a vetar slab i umeren jugoistočni, dok se po kotlinama i rečnim dolinama očekuje formiranje magle.
U Beogradu je trenutno 0 stepeni, najtoplije je u Kragujevcu i Nišu gde je izmereno šest stepeni, a najhladnije je na Crnom Vrhu gde je izmereno -4 stepena.
Prethodno, RHMZ je najavio da se sutra ujutro očekuje slab mraz i ponegde magla, koja se po kotlinama i dolinama reka može zadržati i duže, a na istoku Srbije i severu Vojvodine biće oblačno ali će se zadržati uglavnom suvo vreme.
Duvaće slab i umeren istočni i jugoistočni vetar, u košavskom području posle podne u pojačanju.
Najniža temperatura biće od -4 do 0, a najviša dnevna od 1 na severozapadu i istoku do 10 stepeni u centralnim i južnim krajevima Srbije
U Beogradu se sutra ujutro očekuju slab mraz i kratkotrajna magla.
U toku dana biće malo i umereno oblačno uz slab i umeren jugoistočni vetar.
Glas javnosti/T01S