Glas Javnosti


Beograd ovog juta u kolapsu: Centar grada blokiran od Brankovog mosta

Društvo
Autor: Glas javnosti

Ponedeljak jutro donelo je izuzetno problematičnu situaciju za saobraćaj u Beogradu, pa saobraćajne mape prikazuju izuzetno alarmantno stanje skoro u svim delovima prestonice.

Na auto-putu beleže se zastoji u oba smera. Dok u pravcu Novog Beograda kolone kreću još od kraja Medakovića, pa se i u Velikom mokrom Lugu beleže gužve, normalnija vožnja moguća je tek kod Gazele.

U drugom smeru, gužve počinju od Bežanijske kose i smiruju se tek prelaskom mosta.


Na Autokomandi kao da su parkirana vozila na saobraćajnim trakama, a slična situacija je i u Kneza Miloša.

Generalno centar grada beleži više zakrčenja još od Brankovog mosta.

Bulevar despota Stefana u nastavku Pančevačkog mosta (koji je takođe problematična) ima nekoliko zastoja koji otežavaju kretanje.


FOTO: Naxi kamera

Gužve su i na Bogosloviji, Mirjevu, Zvezdari, ali i dalje na Voždovcu, Senjaku, Belim vodama, Železniku...

Novi Beograd mimo auto-puta, ima zastoje i kroz Bulevar Jurija Gagarina, ali i oko Belavara Mihajla Pupuna.

Zemun se crveni u nekoliko deonica, a najgore je oko Pupinovog mosta.

Surčin takođe beleži zastoj i povećan broj vozila.




Glas Javnosti/ T02S

Pratite nas na našoj Facebook , Instagram , Telegram , Tiktok , Jutjub stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR