Glas Javnosti

Dođite na prvu manifestaciju “Beogradski dani porodice” : BEOGRAD JESTE I BIĆE GRAD RADOSTI !(VIDEO)

Društvo
Autor: Glas javnosti

Ovaj događaj obeležiće 2023. godinu, s namerom da postane tradicionalan

Grad Beograd 17. i 18. juna prvi put organizuje manifestaciju „Beogradski dani porodice” koja proglašena manifestacijom od posebnog značaja za naš grad. Ovaj događaj obeležiće 2023. godinu, s namerom da postane tradicionalan.

Na više lokacija u Beogradu, uz centralni, celodnevni događaj na Trgu republike, promovisaće se porodične vrednosti, naša tradicija, istorija, kultura i sve ono što grad u segmentu očuvanja ovih stubova našeg društva može da ponudi. Centar grada biće pretvoren u veliku pešačku zonu, a deca i porodica biće u prvom planu.

Kolektivno venčanje održaće se na Trgu republike, a na potezu od Trga republike do Kalemegdana, Beograđane i goste glavnog grada očekuje bogat umetnički, kulturni i sportski program: kreativne radionice, pozorišne predstave, sportske aktivnosti za mlade …

Porodicu nikada ne smemo da zaboravimo i moramo da je čuvamo i zato pozivamo sve da sa svojom decom i najbližima budu deo naše velike, gradske porodice.

Glas javnosti / O10S

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI
KOMENTAR