Glas Javnosti

HARADINAJ PORUČUJE: Kako ja vidim stanje stvari, upravo je sada vreme da postanem PREDSEDNIK

Politika
Autor: Glas javnosti

Ramuš Haradinaj se kandidovao za predsednika samoprozvane republike Kosovo i vrlo je ozbiljan u svojoj kandidaturi smatrajući da je njegovo vreme upravo došlo.

Lider Alijanse za budućnost Kosova (ABK) Ramuš Haradinaj izjavio je večeras da je došlo vreme da on bude izabran za predsednika Kosova, da je ozbiljno shvatio kandidaturu i da je to ispravno.

- Kako ja vidim stanje stvari, upravo je sada vreme. Vaš prvi i moj predsednik bio je predsednik Ibrahim Rugova. S obzirom na okolnosti koje su nastupile, verujem da je moja kandidatura ispravna - odgovorio je Haradinaj na pitanje da li je ozbiljan u svojoj nameri da postane predsednik.

Predsednik Alijanse za budućnost Kosova, nakon eventualnog mandata razmišlja o povlačenju iz politike.

- Nije predviđeno da se preuzimaju direktna angažovanja u politici nakon predsedničkog mandata. Uglavnom sa okončanjem predsedničkog mandata zatvara se politička karijera - rekao je Haradinaj.

(Glas javnosti/Nova)

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR