NASTAVLJA SE NIZ PORAZA ZA KOŠARKAŠE PARTIZANA: Cibona posle produžetaka odnela pobedu!

Autor: Glas Javnosti

Košarkaši Partizana izgubili su od Cibone 90:87 u meču 20. kola ABA lige, a to im je šesti uzastopno izgubljen meč u regionalnom takmičenju.

Partizan je sada na skoru 7-12, dok je Cibona na 6-11.

Kada je reč o prvoj četvrtini Nikola Janković je dominirao u skoku i poentirao uz faulove, a Partizan nije umeo da brani Roka Prkačina i Tonija Nakića.

Cibona je onda imala seriju kojom je otišla na 24:19 i samo je nastavila u istom ritmu na početku druge četvrtine.

Na kraju drugog poluvremena Lazar Stefanović trojkom sa osam metara uz zvuk sirene ekipu Saša Filipovskog primakao na poen minusa, 37:36.

Od početka drugog poluvremena do kraja meča ostalo je neizvesno. Sve do poslednjeg napada u 40. minutu.

I posle drame, Partizan je pretrpeo poraz.