Troje dece, blizance dečaka i devojčicu od sedam godina i sina u dobi od četiri godine ugušio je noćas njihov otac u potkrovnom penthausu na zagrebačkim Mlinovima, a nakon toga je pucao u sebe, piše Jutarnji list.
Otac je preživeo i odvezen je u bolnicu, a tela troje beživotne dece, od kojih je najmlađi četverogodišnjak bio u spavaćoj sobi, a blizanci u dnevnom boravku, šokirao je i sve službene osobe koje su bile na mestu ovog nezapamćenog zločina.
Ko je dojavio policiji da se nešto dogodilo u stanu urbane vile sa tri sprata i potkrovljem nije poznato,ipak policija, ali i Hitna pomoć brzo su došli na mesto događaja.
U spavaćoj sobi zatekli su na krevetu mrtvo telo četverogodišnjaka, a blizance, dečaka i devojčicu u dnevnom boravku u kojem su bile i njihove igračke kojima su se igrali prethodne večeri.
Kako se saznaje, roditelji dece su razvedeni i deca su najverovatnije vikend trebala da provedu sa ocem, koji ih je vlastitim rukama zadavio, a nakon tog sumanutog čina posegnuo je za oružjem i pokušao da presudi sebi,
U kakvom je stanju zasad nije poznato.
(Glas javnosti)
8 min
14 min
16 min