Glas Javnosti

DILER IZ MAJDANPEKA NAPRAVIO HAOS: Napao policajce pa pokušao pred njema da proguta DROGU!

Hronika
Autor: Glas Javnosti

Policija u Majdanpeku uhapsila je M. M. (34) iz tog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i ometanje službenog lica u vršenju službene dužnosti.

Kako se sumnja, on je prilikom pregleda napao dvojicu policijskih službenika, a zatim pokušao da proguta tabletu sa liste psihoaktivnih supstanci, navodi se u saopštenju Policijske uprave u Boru.

Dodaje se da je policija, pretresom stana osumnjičenog, pronašla 37 različitih tableta sa liste psihoaktivnioh supstanci.

Takođe, policija je u stanu pronašla i 42.700 dinara i 40 evra koje je M. M, kako se sumnja, ukrao 24. januara iz jedne kockarnice i stana, zbog čega će protiv njega biti podneta i krivična prijava zbog sumnje da je učinio krivična dela teška krađa.

Po nalogu nadležnog tužilaštva osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.

(Glas javnosti)

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR