BELGIJANCI ZAUSTAVILI PARTIZAN! Bleda igra crno belih

Fudbal

Fudbaleri Partizana poraženi su na svom terenu od ekipe Genta rezultatom 1:0 (0:0) u utakmici trećeg kola Lige konferencija.

Može se reći da je igra crno-belih, naročito u prvom poluvremenu bila neprepoznatljiva, jer su inicijativu imali gosti, a to su krunisali u 59. minutu kada je, najniži igrač na terenu Kums postigao pogodak glavom i rešio pitanje pobednika. Veliku dramu krunisala je prečka Vujačića sa 25 metara, ali su to igrači Genta uspeli da odbrane i sačuvaju trijumf.

Ovo je ujedno i prvi poraz crno-belih u grupnoj fazi ove sezone posle sve pobede nad Florom i Anortozisom, i to od strane najjačeg rivala i direktnog konkurenta za prvo mesto. Nije ovo bilo veče crno-belih, ništa nije polazilo za rukom “parnom valjku” koji je ovoga puta prikočio u Humskoj.