SENZACIJA U NJUJORKU! Novaku lakši put do trofeja, španski tinejdžer IZBACIO CICIPASA! (VIDEO)

Tenis
Autor: (Glas javnosti)

Kakva senzacija u Njujorku! Španski tinejdžer Karlos Alkaraz napravio je prvorazredno iznenađenje u 3. kolu US opena pošto je savladao Stefanosa Cicipasa sa 6:3, 4:6, 7:6 (7-2), 0:6, 7:6 (7-5).

Cicipas je prethodnih dana bio kritikovan zbog odlazaka u toalet i dugog zadržavanja u trenucima kada mu ne ide u meču. Ni ovog puta nije bilo drugačije, samo što mu to sada nije pomoglo.

Posle izgubljenog trećeg seta Grk je otišao u toalet. Ovog puta se zadržao četiri minuta, ali je ponovo u prvom trenutku to donelo rezultat jer je četvrti set dobio sa 6:0.

Ipak, u odlučujućem setu Španac je u taj-brejku bio bolji i posle trilera ostvario pobedu.

Španski klinac, koga zovu "bejbi Nadal", u četvrtom kolu će igrati protiv Petera Gojovčika koji je savladao Henrija Laksonena sa 3:6, 6:3, 6:1, 6:4.