SJAJNA LANA PUDAR! Mlada plivačica osvojila još jednu srebrnu medalju na Evropskom juniorskom prvenstvu!

Ostali sportovi

Bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar osvojila je danas i srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu za juniore u disciplini 50 metara leptir

Naša sjajna mlada plivačica utrku je završila s vremenom 26.29, što je za 0.15 stotinki sporije od prvoplasirane Ruskinje Darije Klepikove.

Na trećem mjestu završila je plivačica iz Belgije Roos Vanotterdijk s vremenom 26.55.Podsjećamo, ranije je naša sjajna plivačica osvojila srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu za juniore u disciplini 200 metara leptir, piše Klix.

Dionicu od 200 metara isplivala je za 2:09.59, a od nje je bila bolja samo Ruskinja Anastasija Markova.

Pudar će za nekoliko sedmica predstavljati Bosnu i Hercegovinu na Olimpijskim igrama u Tokiju.