NOVI SKANDAL NA EVROPSKOM PRVENSTVU: Slovenci tvrde da su POKRADENI!

Ostali sportovi

Slovenija je pred 10.000 poljskih navijača uspela da savlada domaćina EP i tako izbori plasman u veliko finale.

Brojne prljave igrice nisu pomogle Poljacima da pred svojim pristalicama dođu do zlata na Evropskom prvenstvu.

Domaćin se maksimalno potrudio da protivniku zagorča život u polufinalu. Poljski selektor je omalovažavo Slovence govoreći da "ne zna ko su oni", pre meča su im pustili himnu Srbije "Bože pravde", a kada im to nije prošlo počeli su i da kradu, bar tako tvrde navijači iz Slovenije.

U uzbudljivom finišu četvrtog seta, koji je završen rezultatom 37:35, Slovenija je iskoristila tek 10. meč-loptu.

Pre toga, Poljake je dva puta spasao video čelendž.

Slovenija je na kraju slavila, a njihovi navijači su nakon meča optužili Poljake za krađu! Navijači Slovenije masovno dele sporne video provere za koje tvrde da su montirani.

Kod jednog smeča Klemena Čebulja dosuđen je blok-aut i poen za Sloveniju, međutim, posle gotovo četiri minuta čekanja video je pokazao da lopta nije dotakla prste u bloku i Poljska je dobila poen. Mnogi su bili iznenađeni čudnim kadrovima koji se razlikuju.