GOTOVA UTAKMICA U MADRIDU: Partizan dobio posle opšte tuče na terenu! Crno-beli na korak od plasmana na Fajnal-for (VIDEO)

Košarkaši Partizana nalaze se na korak od plasmana na Fajnal-for Evrolige.

Crno-beli su i u drugoj utakmici plej-ofa savladali Real u Madridu. Posle pobede u prvoj utakmici rezultatom 89:87, tim Željka Obradovića je u drugoj utakmici bio ubedlji i slavio sa 95:80 (31:21, 20:16, 24:25, 20:18), i to posle prekida u 39. minutu.

Partizan će u utorak u beogradskoj Areni imati priliku da pobedom osigura put u Kaunas na Fajnal-for.

Utakmica u Madridu je prekinuta minut i po pre kraja kada je Ljulj udario Pantera. Bila je to inicijalna kapisla da igrači oba tima ulete u teren.

Najgore je prošao Dante Eksum kojeg je Geršon Jabusele krvnički s leđa davio, a potom i rvačkim zahvatom oborio na parket.

Partizan je od prvog minuta kontrolisao utakmicu u Madridu, imao i 18 poena prednosti.

U timu Partizana Dante Eksum je bio najefikasniji sa 19 poena. Džejms Naneli je postigao 16 poena, Zek Ledej 15, Kevin Panter 14, a Matijas Lesor 10.

Kod domaćina Rudi Fernandez i Mario Hezonja su postigli po 16 poena, Džanan Musa 13, a Vinsent Poarije 12.

REAL - PARTIZAN 80:95 (21:31, 16:20, 25:24, 18:20)