Zvezda poražena od Asvela: Dobrić promašio šut za pobedu

Košarka

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u Lionu od Asvela rezultatom 69:67 (11:17, 14:18, 24:13, 20:19) u utakmici 22. kola Evrolige.

Crveno-beli su doživeli 12. poraz i ostali na sedam pobeda, što im je znatno umanjilo šanse da se umešaju u borbu za plej-of. Asvel je upisao devetu pobedu.

Zvezda je dominirala u prvih 20 minuta, konstantno držala dvocifrenu prednost, ali je u trećoj četvrtini dozvolila rivalu da se potpuno vrati u meč.

U neizvesnoj završnici Džons je doneo prednost Asvelu, a Dobrić promašio šut za pobedu.

Upravo je Dobrić sa 20 poena bio najefikasniji u timu Zvezde. Vajt je ubacio 12 poena, a po devet Mitrović i Kalinić.

Kod domaćina po 17 poena su postigli Lakomb i Džons.

Crvena zvezda u narednom kolu gostuje Olimpijakosu, a Asvel gostuje Barseloni.

BONUS VIDEO: PREDIVNA ROMANSA LEPE UNE IZ VOJVODINE: PRONAŠLA SAM LJUBAV SVOG ŽIVOTA U KINI! (VIDEO)