PARTIZAN POBEDIO MORNAR: Koprivica i Smailagić HEROJI crno-belih! (VIDEO)

Košarkaši Partizana pobedili su Mornar u Baru rezultatom 64:66 u derbiju 12. kola ABA lige.

Heroji crno-belih su mladi košarkaši Balša Koprivica i Alen Smailagić koji su, kao po dogovoru, podelili uloge u dva poluvremena.

Koprivica je dominirao u prvom, a Smailagić (postigao devet od Partizanovih 13 poena u 4/4) je kasnije doneo Partizanu 10. pobedu u sezoni.

Posle prvog poluvremena je izgledalo da će crno-beli rutinski odraditi posao u nastavku, međutim, treća deonica je završena rezultatom 12:6 za Mornar pa je bilo prostora da se Barani u poslednjih 10 minuta napadnu goste.

Učinili su to preko Nemanje Gordića, bivšeg košarkaša Partizana koji je meč završio sa 18 poena, sedam asistencija i pet skokova.

Kod crno-belih koji su igrali bez Kevina Pantera i Uroša Trifunovića najefikasniji je bio Alen Smailagić sa 18 poena i sedam skokova, dok je Koprivica dodao 14 poena uz pet skokova.