NEVEROVATNA DRAMA U ZAVRŠNICI! Zvezda pala u Kneževini

Košarka

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su na gostovanju ekipi Monaka rezultatom, 70:62 u meču šestog kola Evrolige.

Ekipu Dejana Radonjića neuspeha u kneževini su koštali crni minuti u završnici poslednje četvrtine u kojoj nikako nisu imali rešenja u napadu, što je domaći tim iskoristio i došao do važnog trijumfa.

U prelomnim momentima ključnu rolu za Monako odigrao je Alfa Dialo kome ruka nije drhtala u penal završnici, a isti igrač je veliki posao napravio i u ofanzivnom skoku.

DEJAN STANKOVIĆ: Idemo po pobedu, očekujem da ostvarimo pozitivne rezultate!

Na ovaj način Zvezda je ostala na skoru od dve pobede i četiri poraza, dok francuski tim nakon večerašnjeg susreta ima skor 3-3.

Najefikasniji u redovima crveno-belih bio je Nejt Volters sa 18 poena, a pratio ga je Kalinić sa 14. Kod pobednika pomenuti Dijalo je meč završio sa 19 poena, Montejunas je dodao 14, a Anđušić 12 poena,prenosi Blic.

Izabranici Dejana Radonjića naredni duel igraju u Milanu protiv Armanija, u četvrtak od 20.30.