ZVEZDINA TRI KOMADA NA KROVU! Golčina Kataija, Ivanić načeo, Ohi dokusurio Voždovac (VIDEO)

Fudbal

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na gostovanju Voždovac 3:0 (1:0) u okviru 25. kola Superlige Srbije.

Posle pobede u večitom derbiju, Crvena zvezda je nastavila trijumfalni niz, pošto je lako slavila u gostima na krovu.

Zvezda je povela golom Ivanića, a prednost je fantastičnim golom iz „slobodnjaka“ povisio Aleksandar Katai. Konačan rezultat postavio je Ohi, golom u 66. minutu.

Pritisak crveno-belih isplatio se u 35. minutu. Vihorni Mirko Ivanić je probio po levoj strani, ušao u sredinu i šutirao desnom nogom, a lopta je na putu do gola zakačila Ivezića i promenila pravac, dovoljno da završi u mreži, za potpuno zasluženu prednost srpskog šampiona.

U 60. minutu viđeno je novo uzbuđenje. Nakon što je glavni arbitar dosudio slobodan udarac na oko dvadeset metara od gola, Katai je preuzeo odgovornost i stao kraj lopte. „Gađao“  je dribler iz Srbobrana preko živog zida, i u svom stilu „skinuo paučinu“ na golu nemoćnog Krunića.

Dobra igra Crvene zvezde viđena je i u nastavku, pa je tako sedam minuta nakon Kataija u strelce uspeo da se upiše i Ohi.