Zvezda izvukla bod protiv Jang Bojsa posle katastrofalnog drugog poluvremena: ČUDO BUKARIJA U 88.MINUTU

Crvena zvezda i Jang Bojs odigrali su nerešeno – 2:2 u meču drugog kola Lige šampiona. Potpuno lud meč na Marakani.

Endijaj je postigao gol posle sjajne asistencije Bukari za erupciju oduševljenja preko 45.000 navijača.

Od tog momenta gostujući tim je potpuno preuzeo kontrolu nad zbivanjima na terenu. Omri Glazer je u nekoliko navrata bio heroj, ali nije ni on mogao sve da odbrani.

Izjednačujući gol Zvezde

Golovima Ugrinića i Itena gosti su za samo 12 minuta preokrenuli rezultati. I potom su usledila 3-4 zicera za treći gol. Imala je i Zvezda svojih šansi, ali do 89. minut nije bilo uspeh… Onda je Bukari doneo bod! Čudesno je pogodio iz mrtvog ugla najbolji igrač Zvezde u ovoj sezoni.