VLAHOVIĆ JE HEROJ SRBIJE: Orlovi u finišu slomili Crnu Goru (VIDEO, FOTO)

Fudbaleri Srbije savladali su Crne Goru u Podgorici rezultatom 2:0 u utakmici 2.kola grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Oba gola postigao je Dušan Vlahović u finšu meča.

Najpre je u 78.minutu Tadić uposlio Mladenovića, ovaj zavrnuo za Vlahovića, koji rezantnim udarcem u dalji ugao matira Mijatovića.

Drugi gol Vlahović je postigao dubokoj nadoknadi vremena nakon kontre Srbije i odbitka.

Utakmica koja je iščekivana sa velikom pažnjom potpuno je razočarala.

U Podgorici je tokom dana, a i na tribinama stadiona Pod Goricom viđen pravi spektakl, ali smo na terenu videli pravu uspavanku.

Pored gola najbolju priliku za Srbiju propustio je Mitrović u 29. minutu, a za domaćina Jovetić u 56.

U drugom meču Mađarska je ubedljivo savladala Bugarsku sa 3:0

Nakon dve odigrane utakmice Srbija je prva na tabeli sa 6 bodova, Crna Gora i Mađarska imaju po 3, s tim što Mađari imaju meč manje.