SILOVITA ZVEZDA SA IGRAČEM MANJE nije mogla do pobede, EGAL pred revanš u MOLDAVIJI!

Crvena zvezda igrala je nerešeno 1:1 sa moldavskim Šerifom, a čak ni sa igračem manje nije uspela da postigne drugi pogodak i sa golom prednosti otputuje u Tiraspolj na revanš meč.

Crveno-beli nisu uspeli da savladaju šampiona Moldavije i šansu za prolaz će tražiti u Tiraspolju naredne sedmice.

Strelac za Crvenu zvezdu bio je Dioni u 46. minutu prvog poluvremena, dok je za Šerif gol postigao Kastanjeda u 33. minutu iz slobodnog udarca. Tako je završeno prvo poluvreme.

Na početku drugog poluvremena je Falko ima dve šanse – prvo je gađao slabijom desnom nogom sa ivice kaznenog slabo po zemlji, a zatim i levom sa 20 metara preko gola.

I onda u 58. minutu, Crvena zvezda ostaje sa igračem manje.

Kanga nonšalantno gubi loptu, a zatim da bi isekao kontru ruši sa leđa Kolovosa i dobija drugi žuti karton i crveni.

Napadala je Zvezda i sa igračem manje.

Ivanić i Gobeljić su gađali preko gola, bilo je nekoliko dobrih prodora, ali nijedne prave stopostotne šanse.

Na kraju, meč je ušao u neizvesnu završnicu a sudija je odredio 4 minuta zaustavnog vremena.

I tu je Zvezda imala svoje šanse a poslednji udarac propustio je da u mrežu smesti Krstičić pa je tako rezultat ostao 1:1.

Revanš je na programu 10. avgusta u Moldaviji. Tamo će pasti odluka ko će u plej-of za plasman u Ligu šampiona.